National Instruments

Firma TEAZ je oficiálním Alliance Partnerem společnosti National Instruments od roku 2015. Na vývoji a realizaci aplikací, využívajících komponentů National Instruments, pracuje od roku 2010. V současné době spolupracuje se Sekcí adaptivního řízení NETME Centre, Fakulty strojního inženýrství, VUT v Brně. Začátek této spolupráce se datuje rokem 2012.

NETME Centre v rámci této spolupráce vyvíjí softwarové aplikace. Firma TEAZ vyvíjí a dodává elektrické a mechanické komponenty a participuje na vývoji softwaru. Teaz je také dodavatelem zařízení, která na projekty využívající produkty NI navazují.

Měřicí stolky

Měřicí stolek je úspěšným konceptem, jehož základním prvkem, z hlediska hardwarového vybavení, je využití komponentů společnosti National Instruments. Základem softwarové výbavy je prostředí LabVIEW. Měřicí stolky jsou úspěšně provozovány ve specializovaných laboratořích a testovacích centrech v České republice, USA a Rumunsku.

Tato zařízení tvoří samostatný mobilní modul, obsahující elektrický rozvaděč, pracovní desku, uzpůsobenou pro PC, NTB nebo dotykový displej, ovládací prvky a sadu konektorů.
Měřicí stolky se obvykle využívají v součinnosti se speciálními zkušebními zařízeními a testovacími lavicemi. Jeden stolek většinou obsluhuje několik takovýchto zařízení.

Kontakt

Kontaktní osoba
Ing. Luděk Kábrt
Mobilní telefon: +420 603 443 293
Telefon: +420 577 113 011
E-mail: kabrt@teaz.cz

Další kontaktní údaje

Fotogalerie